2012-09-20 Baigėsi naftos dolerio hegemonija!

Rugsėjo 6 dieną, ketvirtadienį, Kinija oficialiai pranešė apie tai, kad bankų sistema KLR pasiruošusi, visos KLR ryšių ir pavedimų sistemos paruoštos. Nuo šiol, bet kuri pasaulio nacija, kuri tik pageidaus, gali pirkti, parduoti ar reguliariai prekiauti nafta atsiskaitant kinietiška valiuta, o ne JAV doleriu!

Jau rugsėjo 7 dieną, tarp Kinijos ir Rusijos buvo pasirašytas susitarimas, kuriuo Rusija faktiškai sutiko bet kokiais kiekiais pardavinėti naftą Kinijai už juanius.

Šis naujas Rusijos ir Kinijos susitarimas taipogi sukuria rimtas pasekmes Irano ir likusios Artimųjų Rytų dalies atžvilgiu. JAV sankcijos Iranui daugiau nedarys labiau pastebimos įtakos, nes atstumtoji nacija dabar galės paprasčiausiai pati pasirinkti pirkėją ir parduoti savo naftą į Kiniją, gauti mainais į ją kiniečių juanius, ir po to panaudoti šią valiutą mainams į visus kitus resursus, būtinus jai savos ekonomikos palaikymui ir branduolinių programų tęstinumui.

Pasaulis nuo tos dienos pasikeitė iš esmės, tačiau nebuvo pasakyta anei vieno žodžio, finansistai iš Volstrito, kaip ir politikai, kurie partinių suvažiavimų metu svaigo nuo savo galios…  nutylėjo.

Pagrindinis smūgis į Amerikos imperiją ir jos dolerio, kaip pasaulinės rezervinės valiutos valdžią, buvo suduotas rugsėjo 6 dieną, bendru Kinijos ir Rusijos susitarimu. Dabar šios šalys veržiasi tapti pasaulinės energijos rinkos kontrolieriais ir to pasekoje – naujos naftos valiutos – juanio kontrolieriais.

http://www.sarmatas.lt/09/pasaulio-mip-bevelijo-nutyleti-naftos-dolerio-hegemonijos-pabaiga/

Reklama
Įrašas paskelbtas temoje Akcijų rinka, Gamtos ištekliai, Istorijos labirintai, Kas yra kas, Nekilnojamasis turtas, Valstybės biudžetas, Įvairūs. Išsisaugokite pastovią nuorodą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s